Hakkımızda

 

İnşaat Sektöründe yarım asırlık tecrübesi ile, birçok projeye imzasını atmış olan Demir Ailesi, sektördeki 10.yılında kurumsallığa ilk adımı atarak, ilk şirketini kurmuş ve atılan bu adımla birlikte yaptığı projelere yenilerini ekleyerek büyüme yolunda emin adımlarla ilerlemeye devam etmiştir.

 
Demir Ailesi inşaat sektörüne damgasını vuracak olan, günümüzde halen faaliyetleri devam eden Koru İnşaat'ı 1996 yılında kurmuş ve sektördeki yerini daha da güçlendirerek yoluna devam etmektedir.
 
Şirketimiz yurt içinde ve yurt dışında birçok projeye imza atarak eksiksiz ve zamanında teslim etmenin haklı gururunu yaşamaktadır.
 
Şirketimiz 1970-1980 yılları içerisinde Kocaeli ve çevre illerinde faaliyetlerini sürdürmüş 1980 yılına gelindirğinde yurtdışına açılarak 1978 - 1990 yılları içerisinde Suudi Arabistan çeşitli bölgelerinde kamu ve özel sektörlere ait inşaat işleri yaparak eksiksiz ve zamanında teslim etmiştir.
 
1990 yılı itibariyle ülkemizdeki inşaat sektörünün geleceğini görerek, yurt dışındaki tecrübelerini ülkemize aktarmak için Türkiye'deki işlerine ağırlık vermiştir. Firmamız bundan sonra kendi ülkesinin inşaat sektöründeki yerini yükseltmek üzere tüm benliğiyle Türkiye'deki inşaat faaliyetlerine hız vermiştir.
 
KORU İNŞAAT halen Türkiye'nin Kocaeli ilinde faaliyet göstermektedir.
Copyright © 2014 Koru İnşaat - Tüm Hakları Saklıdır.
Site içeriği başka site ya da medyalar da yayınlanamaz.
dlogo